Дата прем'єри 28 Квітня 2012
Тривалість 1 година 30 хвилин

Музика з творів Фредеріка Шопена

Один з найуспішніших театральних проектів 60-70-х років минулого століття (спектакль московського театру ім. Є.Вахтангова «Варшавська мелодія») був хітом багатьох театральних сезонів завдяки участі в ньому Михайла Ульянова, Юлії Борисової та режисера Рубен Симонова. Після успішної прем’єри в Москві п’єса Леоніда Зоріна була поставлена ​​більш ніж в 30 країнах світу.

Це спектакль про вічність, про любов, про людську відповідальності. І про те, наскільки відповідальний чоловік в своїх вчинках перед іншою людиною, що він в результаті цих вчинків набуває сам і що він втрачає.

Доля не раз зводить героїв, але вони не бачать Знаків Долі … Побачення на «роковому перехресті» вже не потрібно обом, бо нічого не може змінити, якщо нічого не змінили ті – попередні. Вистава немов досліджує шлях, що привів героїв до цієї останньої «не відбулася» зустрічі. Причина ж криється не стільки в межах держав, простору і часу, скільки в тому внутрішньому бар’єрі, який виявився нездоланним навіть тоді, коли свобода «оголошена офіційно» і зовнішні заборони зняті. Однак змінити людську психологію набагато складніше, ніж соціальний лад. І подолати власні табу, страхи і комплекси важче, ніж горезвісний закон 1947, забороняв шлюби з іноземцями. Герої Світлани та Владислава Лебедєвих немов бояться бути вільними і щасливими. Чи зможе любов подолати цю перешкоду? Їх доля простежується протягом багатьох років розлуки.

«Новий Театр» наважився на постановку знаменитої п’єси, перенісши події в наші дні. Відомий київський режисер і театральний педагог Костянтин Дубінін, запорізькі актори і режисери Світлана та Владислав Лебедєви представлять нову версію драми любові.

Постановка
Режисер - постановник

Константин Дубинин, заслуженный деятель искусств России (г.Киев)

Художник

Наталия Пэтен-Ступакова

Актори
ГЕЛЕНА

Светлана Лебедева

ВИКТОР

Владислав Лебедев

Фото
Відео
Клип к первой части спектакля
Клип к второй части спектакля