Дата прем'єри 23 Березня 2013
Тривалість 2 ч. 30 мин.

Любов – це почуття польоту, Вона відкриває людині простір, вказує шлях. І ось тут важливо, хто з тобою поруч.

Любов – це почуття польоту, Вона відкриває людині простір, вказує шлях. І ось тут важливо, хто з тобою поруч.

«Я прошу лише одного – свободи! Вільні ж метелики! .. »- кажуть молоді герої вистави. Але, стикаючись і домагаючись жаданої свободи, розуміють, який вантаж відповідальності, вірності, відданості, мудрості, терпіння і, звичайно, любові лягає на «тендітні крила метелика» – їх мрії.

Глядачі поринуть в суперечливий світ молоді, її ідеалів і устремлінь, болісних пошуків істини і прагнення до любові. Це історія виникнення ніжних почуттів між неординарним юнаком і екстравагантної дівчиною, чиї відносини сповнені курйозних несподіванок і нежданих одкровень. Протягом одного дня вони переживають бурхливий роман – із зустрічами і розставаннями, ревнощами і пристрастю … Це також історія непростих відносин люблячої матері, яка намагається захистити своє дитя від помилок, і прагне до незалежності сина …

Що таке свобода? Що таке любов? Що бачить зорче: очі або серце? І наскільки важлива відповідальність за близьку людину? На ці питання намагаються відповісти герої нашої вистави. Необережно доторкнувшись до крильця метелика, ви зітрете з неї божественно красиву пилок і погубите метелика. Любов, дружбу, взаєморозуміння і ніжні почуття також легко зруйнувати, і дуже нелегко потім оживити.

Тому, давайте берегти щось хороше, що нас пов’язує. Давайте слухати і чути один одного.

Фото
Відео
клип к 1 акту
клип к 2 акту
Онлайн
отримати посилання на онлайн-перегляд можна за телефоном