Дата прем'єри 20 Жовтня 2012

Історія Любові Марини Цвєтаєвої і Костянтина Радзевича в музиці … віршах … листах ..

Празький роман Марини Цвєтаєвої з Костянтином Родзевичем в листах, спогадах і віршах.

Поетична sound-vision драма – нове слово в театральному мистецтві. Це творче поєднання поезії, музики, театру і кіно в єдине художній твір. У виставі використовується документальне та ігрове кіно, відео-арт, а також оригінальна музика. Але головним у виставі залишається поезія. В основу драматичної історії вистави лягло найскладніше і найдосконаліше з поетичної спадщини Марини Цвєтаєвої. Це «Поема гори» і «Поема кінця» – вершина її ліричної творчості.

Поезія і музика у виставі переплетені з реальною, документальної історією кохання Марини Цвєтаєвої і Костянтина Родзевича, найсильнішою в її житті, що знаходиться «під забороною» і обопільної клятвою про нерозголошення.

Наш спектакль – це перше в історії культури театральне втілення цієї загадкової і творчо плідної історії Любові. Празький роман Марини Цвєтаєвої і Костянтина Родзевича став чуттєвої основою для створення 90 cтіхотвореній і декількох поем. Велика частина віршів цього періоду втрачена для людства назавжди в руїнах Амстердамського літературного архіву після нальоту німецької авіації в роки Другої світової війни.

Постановка
Постановка

Светлана Лебедева, Владислав Лебедев

Актори

Светлана Лебедева

Фото
Відео
Трейлер до моновистави
Кліп до моновистави