Дата прем'єри 3 Жовтня 2015

«Місто Z: Хранителі» – авторський, ексклюзивний проект Нового Театру. Це відповідь на важкі запитання нашого часу. Це музично і візуально насичений уявлення не залишить байдужим нікого

У пошуках кращого життя одні їдуть з України на Захід, а інші, навпаки, закочують рукави і вступають в період напруженої праці і громадянського самопожертви. Чи є шанс змінити життя в Україні на краще, і що для цього треба зробити? Як зупинити війну, і як змусити владу служити народу? Це одні з тих питань, які ми задаємо самі собі мало не кожен день. Це ті питання, відповідь на які ми хочемо знайти за допомогою нашої вистави. Наш герой Іван повертається з війни на Донбасі після поранення спустошеним і озлобленим. Але на своєму шляху він зустрічає незвичайних людей – Хранителів, які допомагають йому заново знайти сенс життя і своє призначення.

Жанр «саунд-віжн-драма» або «спектакль-кіно» – це нове слово в театральному мистецтві. Він розширює межі сприйняття і дає як акторам, так і глядачам нові відчуття і творчі можливості для вираження своїх почуттів і ідей. «Місто Z: Хранителі» – авторський, ексклюзивний проект Нового Театру. Це відповідь на важкі запитання нашого часу. Це музично і візуально насичений уявлення не залишить байдужим нікого.

Особлива подяка партнерам проекту «Ми – це місто» (Володимир Буряк) і корпорація «Кераміст» (Дмитро Зусманович)

Окреме спасибі Арсену Мірзояну за прекрасні пісні в спектаклі

Постановка
Режисер-постановник

Світлана Лебедєва

Відеоінсталяція, редактор, монтаж

Александр Соловьев

Художник-постановник

Наталі Пэтэн-Ступакова

Відеозйомка

Володимир Павелко, Олександр Рудик, Євген Кій

Актори
Всього 18 дійових осіб

У головних ролях

Олександр Мосійченко, Владислав Лебедєев, Дмитро Московцев, Анна Солов'єва, Володимир Кириченко

Фото
Відео
Кліп до вистави
Рекламний відеотрейлер вистави
Онлайн
отримати посилання на онлайн-перегляд можна за телефоном