Дата прем'єри 25 Січня 2020
Тривалість 2 години 30 хв. з антрактом

Комедія за п’єсою американського драматурга Мюррея Шізгала «Luv»

Зустріч двох однокласників, не бачили 15 років, відбувається на мосту. З якого один з них, Гаррі, збирається стрибнути. Він розчарований і хоче покінчити життя самогубством. У Мілта успішна кар’єра, кохана жінка. Але заважає дружина – не дає розлучення, яку чоловік готовий вбити. І тут Мілт вирішує звести Гаррі зі своєю дружиною. Наслідки будуть непередбачувані.

«У наші дні любов втратила свою справжню, первозданну суть, ми спотворили і образили це почуття, воно стало фальшивим, виродилося в фізичний потяг», – писав про п’єсу Мюррей Шізгал, назва якої «LUV» – спотворене слово «LOVE» ( «любов »). Автор назвав її «чорної комедією з жовтою смугою», тобто, надія все-таки є.

Шізгал, відомий в США драматург, автор сценарію знаменитого фільму «Тутсі», написав п’єсу «LUV» в 1960-і роки. У 1967 році вийшов американський фільм «Лав» з відомими акторами Пітером Фальком і Джеком Леммоном. Втім, сюжет про кохання дорослих, але не подорослішали інфантильних людей цілком сучасний.

У цього почуття – безліч граней. Воно змушує то посміхатися, то лити сльози, то дивуватися тому, наскільки глибоким може бути людина і як в ньому приємно розчинятися. А буває любов помилкова, та, яка лише прикривається красивими словами, але на ділі являє собою красивий фантик. Про кохання писали поети і прозаїки всіх часів, і кожного з них хвилювало питання – що ж це за почуття, заради якого хочеться жити і так, що цієї самої любові всі віки покірні?

Театральні постановки, присвячені темі кохання, завжди викликали і продовжують викликати емоційний відгук з боку глядачів. Про неї не обов’язково говорити словами, досить жестів, поглядів, напівфразі. Саме такий, з натяком, вийшов спектакль «любоff», поставлений Новим Театром.

Дія відбувається в Америці 50-х років, і вся атмосфера і декорації на сцені відображають дух того часу.

Жанр цієї п’єси позначений як «комедія», проте в ній піднімаються філософські питання, далекі від гумору, а її головною героїнею стає любов, зведена в ступінь абсурду.

Постановка
Режисер-постановник

Світлана Лебедєва

Актори
Гарри

Євген Славинський

Миль

Іван Острівний

Эллен

Дар'я Лебедєва

Фото
Відео
Клип к 1 акту
Клип к 2 акту
Онлайн
отримати посилання на онлайн-перегляд можна за телефоном