директор театру, режисер, актор

1964 року народження. З 1993 року – член Національної Спілки журналістів України. З 2001 року – член Національної Спілки театральних діячів України. Має дві вищі освіти (Санкт-Петербург за спеціальностями кіно-інженер, Москва, журналіст). Працював журналістом, менеджером, редактором ділового журналу, актором, директором муніципального театру.

Як актор:

Виступав на сценах Павлоградського театру ім. Б. Захави, Запорізького муніципального театру-лабораторії “VIE”. Зіграв понад 20 ролей, серед яких: Астров у виставі «Дядя Ваня» А. П. Чехова, Хорія в «Іменем землі і сонця» І. Друце, князь Серпуховской в ​​«Історії коня» за Л.Толстим, Ясон в «Медеї» Л. Розумовської, Поліцейський під «Закоханому поліцейському» Клима, Френк в «Моллі Суїні», Б. Фріла, Володимир Маяковський в «Тринадцятому апостола», Віктор в «Варшавської мелодії», Кирило Цандер у виставі «З наступаючим!» та ін.

В якості режисера:

Зняв три ігрових короткометражних фільми ( «Сучасна притча про козла відпущення», «Доброго ранку, товариші» і «Ленінградський монолог») і один документальний фільм про острів Хортиця для телебачення – «Острів».

Автор інсценізації та режисер-постановник поетичної саунд-Віжион-драми «Психея і Арлекін» в «Новому Театрі».

З-режисер вистав «Тринадцятий апостол», «Варшавська мелодія», «З Любов’ю! Від Давида й Едуарда »в« Новому Театрі »

Нагороди та заохочення:

Орден «Служіння мистецтву», золота зірка Центру Національних Проектів «Кремлівська стратегія» (м.Москва),

Почесна грамота Дніпропетровської обласної ради за внесок в розвиток культури та мистецтва Придніпров’я.

Диплом першого міського відкритого фестивалю моно і камерних вистав «Віват, актор!» в м.Дніпропетровську за сценічне втілення поезії В.Маяковського в спектаклі «Облако в штанах» (реж. Г. Червінський, м.Москва).

Диплом номінанта вищої театральної нагороди Придніпров’я «Січеславна-2011» в номінації «Краща чоловіча роль» у виставі «Моллі Суїні».